☑ Ar baldai kuo nors padengti? – Be abejonės. Niekuo neapdirbtos medienos nedera palikti, ji jautri daugeliui gamtos poveikių- saulei, drėgmei, bakterijoms. Mes lauko baldus dažniausiai alyvuojame, kartais lakuojame lauko lakais. Labiausiai rekomenduojame alyvuoti, tai gana natūralus procesas. Laikui bėgant, alyva kažkiek nusidėvi, išsikvėpuoja ir pablunka, tada reikia ją atnaujinti, tas užtrunka bet kokiai neįgudusiai rankai 15-30 min. Alyva atnaujint rekomenduojame kartą į vienus/du metus. Jeigu baldas yra spalvintas ir lakuotas, jo atnaujinti nereikės nei po metų nei po dviejų ar penkių, bet tik tuo atveju, jei jis dažniausiai negaus tiesioginių saulės spindulių, lietaus ir sniego.

☑ Galime palikti baldus visai lauke ar geriau tegu būna pavėsinėje ar kur po pastoge? – Visiems lauko baldams, kad ir iš ko jie būtų pagaminti yra žymiai geriau, kai jie stovi po kažkokiu stogeliu, o žiema nebūna palikti liūdėti sniege. Einant metams, tiek medžiui tiek metalui yra kenksminga dideli drėgmės ir tiesioginės saulės šviesos poveikio svyravimai. Nieko blogo nenutiks nei per mėnesį nei per pusmetį, bet norint baldus išlaikyti tvirtus ir gražius kaip pradžioje – geriausia juos bent minimaliai apsaugoti nuo ekstremalių oro sąlygų.

☑ Tai ar bent sėdėt patogu ar tik pažiūrėt gražu? – Patogu! Baldus projektavome pagal reikiamus ergonominius standartus. Įvertinome ir tai, kad dauguma mūsų mėgsta sėdėti truputi labiau atsilošus ir pasvirus atgal.

 ☑ Kuo metalą dažote? – Dažome metalą išskirtinio atsparumo atmosferos poveikiui JAV Hammerite arba analogiškais dažais.  Uždažius, paviršius įgauna šiek tiek grublėto vaizdo struktūrą.

Galime dažyti milteliniais dažais? – Galime. Spalvų įvairovė pagal visą RAL. Kaina vienam komplektui pakyla 100 eurų. Ar verta? Ir taip ir ne. Jeigu baldas bus visą laiką lauko sąlygose – verta. Jeigu bus pavėsinėje – neverta.

Metalo spalvos
Metalo spalvos BALTA/ŽALIA /JUODA/TAMSIAI ŽALIA/RAUDONA/SIDABRIŠKA/RUDA/VARIO/PILKA/TAMSIAI MĖLYNA. Labai reikia išskirtinės – pritaikysime.

☑Kokį medį naudojate? – UOSĮ – kietmedį tokio kietumo kaip ąžuolą (kartais juodalksnį ar klevą). Bet atsakant į klausimą, pirmiausia dera paminėti, kad naudojame DŽIOVINTĄ medieną. Tai yra vienas svarbiausių dalykų kalbant apie medieną. Džiovinta mediena turi daug kartų mažesnį polinkį skilinėti, raitytis, pelyti. pūti. O mes džiovintą medieną dar ir apdirbame alyvomis arba kitais impregnantais.

☑  Ar baldai yra pagaminti vientisi ir neardomi ar juos galima išardyti iš pvz žiemai įsinešti į garažą? – Ir taip ir ne. Visų baldų medinę dalį galima nuimti. O metalinę dalį mes galime padaryti maksimaliai tvirtą – suvirintą į vientus segmentus arba sukonstruoti atskiromis dalimis, suveržiant varžtais.

☑☑☑Bet kokiems klausimams kylant – rašykite mums! – Spręsime ir išspręsime.